Emet Kaymakamlığı Tarafından Şehit Yakınları ve Gaziler Onuruna İftar Yemeği Düzenlendi

Emet Kaymakamlığınca Ramazan dolayısıyla, şehit yakınları ve gaziler onuruna iftar yemeği düzenlendi.

İftar yemeğine Kaymakam Hasan ÇİÇEK, Eşi Songül ÇİÇEK Hanımefendi ve çocukları, İlçe Jandarma Komutanı Mukadder DEMİR, Emniyet Müdür Vekili Gökhan YILDIRIM, Emet Ceviz Dere Araştırma Derneği Başkanı Ali DUYAN, şehit yakınları ve gaziler katıldı.

Kaymakam Hasan ÇİÇEK, şehit yakınları ve gazilerin bulunduğu masaları ziyaret ederek, onlarla tek tek ilgilendi, davetlerine icabet ettikleri için teşekkür ederek, ihtiyaç ve sorunlarını dinledi.

Kaymakam ÇİÇEK, yapmış olduğu konuşmalarında, ” Şehit ve gaziler, şanlı geçmişimizle aramızdaki en güçlü bağdır. Onların bize emaneti olan şehit yakınlarımızın acılarını ve sorunlarını paylaşmak ve her zaman yanlarında olmak bizim için görevin ötesinde büyük bir onurdur” dedi.

“Vatanı için şehit ve malul olan kahramanlarımız, Devletin varlığının güvencesi ve sembolü olarak sonsuza değin milletin gönlünde yaşayacaktır ” diyen Kaymakam ÇİÇEK, “ Davetimize icabet ederek, soframıza onur bahşettiniz. Hepinize, ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Tekrar hoş geldiniz, sefa getirdiniz. Bu mübarek Ramazan akşamında, başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları olmak üzere, aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, kahraman gazilerimize milletçe şükran duygularımızı ifade ediyorum” şeklinde konuştu.

İftar yemeği sonrasında Kaymakam Hasan ÇİÇEK tarafından çocuklara çeşitli hediyeler dağıtıldı.


İftar Programından Fotoğraflar


Kaynak: Emet Kaymakamlığı Resmî Sitesi / Haber linkleri: www.emet.gov.tr

Bir Cevap Yazın